Hybrid cars for operative leasing

S RAI Lease do sveta hybridných aut aj vo vašom podnikaní

ČO JE TO HYBRID?

Hybridné autá produkované Toyotou sú moderné vozidlá s dvomi vzájomne prepojenými pohonnými jednotkami – benzínovým motorom a elektromotorom, vybavené veľkokapacitnou batériou, ktorá uchováva energiu. Vďaka súčinnosti týchto troch prvkov je hybrid veľmi úsporný, pokiaľ ide o spotrebu pohonných hmôt.

Toyota Corolla Touring Sports - GR-Sport

Toyota Corolla, preslávená svojou fenomenálnou spoľahlivosťou, už viac ako 50 rokov brázdi cesty po celej zemeguli a je historicky najpredávanejším automobilom na svete.

Nová generácia predstavuje štýlový a priestranný sedan, dynamický a športový hatchback alebo elegantné a rafinované kombi Touring Sports. Je optimálnou investíciou pre firmy a podnikateľov, ktorí chcú vystúpiť z radu.

Všestranné kombi ponúka širokú škálu dokonale fungujúcich prvkov a premyslených riešení pre dennodenné cestovanie. Panoramatické strešné okno, bezdotykové ovládanie výklopnej zadnej časti, veľký batožinový priestor, bezpečnostný balík Toyota Safety Sense a štýlové LED svetlá pôsobia, že aj tá najdlhšia cesta bude pre vás a vašich cestujúcich čistým potešením.

GR Sport vychádza z výbavy Executive. Športový charakter umocňuje nová mriežka chladiča s povrchovou úpravou v tmavom chróme, spodné aj prahové nadstavce, nový zadný difúzor a 18" zliatinové kolesá s brúsenými povrchmi, LED svetlomety a špeciálny sivý lak karosérie s názvom Dynamic Grey vo dvojfarebnej kombináci

 

Toyota Corolla Touring Sports - Executive

Toyota Corolla, preslávená svojou fenomenálnou spoľahlivosťou, už viac ako 50 rokov brázdi cesty po celej zemeguli a je historicky najpredávanejším automobilom na svete.

Nová generácia predstavuje štýlový a priestranný sedan, dynamický a športový hatchback alebo elegantné a rafinované kombi Touring Sports. Je optimálnou investíciou pre firmy a podnikateľov, ktorí chcú vystúpiť z radu.

Všestranné kombi ponúka širokú škálu dokonale fungujúcich prvkov a premyslených riešení pre dennodenné cestovanie. Panoramatické strešné okno, bezdotykové ovládanie výklopnej zadnej časti, veľký batožinový priestor, bezpečnostný balík Toyota Safety Sense a štýlové LED svetlá pôsobia, že aj tá najdlhšia cesta bude pre vás a vašich cestujúcich čistým potešením.

EXECUTIVE - Corolla vo svojom najlepšom prevedení – ponúka prémiovú úpravu interiéru aj exteriéru, bezkonkurenčný komfort a inovatívne technológie.

Toyota C-HR - Executive

Pred vami stojí hybridný mestský crossover, ktorého atribúty – profil kupé, atletické
stvárnenie a zvýšená kabína – spoločne definujú celkom novú automobilovú triedu.

Toyota C‑HR bola navrhnutá pre tých, ktorí udávajú tempo a očakávajú, že ich vozidlo
s nimi udrží krok. Od presunov po meste medzi stretnutiami, cez početné záľuby
a koníčky až po výpravy za dobrodružstvom. 

Nová Toyota C‑HR je reakciou na želania vyznávačov špičkového dizajnu, tvrdej práce a zároveň mimoriadne aktívneho života po práci.

Toyota Camry - Executive

Elegantná silueta, mimoriadne pohodlie a hybridný pohon štvrtej generácie, ponúkajúci tiché a úsporné cestovanie. Legendárna Toyota Camry sa vracia v novom prevedení obsahujúca všetko, čo vo svojom firemnom aute potrebujete.

Jazda novou Toyotou Camry predstavuje potešenie z každého prejdeného kilometra. Vylepšený hybridný pohon, inovatívna platforma TNGA spolu s modernými bezpečnostnými systémami prispievajú k tomu, že cestovanie týmto vozidlom bude nezabudnuteľným zážitkom a naozajstným pôžitkom pre vaše zmysly.

Camry, ako jediné vozidlo v segmente, ponúka pohodlie pri cestovaní, ktoré bolo doteraz vyhradené iba pre luxusné sedany. Ovládací panel v lakťovej opierke druhého radu sedadiel umožňuje ovládanie audiosystému, klimatizácie a rolety zadného okna. Pohodlie pri cestovaní na zadných sedadlách zvyšuje elektricky nastaviteľný sklon operadla.

About us

Any suggestions?

Menu