Elektromobil Tesla S a BMW i3

Skvelá skúsenosť spojená s prémiovým dizajnom

Budúcnosť je realitou

Jedinečná možnosť pre VIP partnerov spoločnosti RAI Internacional umiestniť ako poolové vozidlo do fleetu práve elektromobil BMW i3 alebo Tesla S so zvýhodnenými podmienkami. 

Potrebujete si odbehnúť na poštu, do banky, na mestský úrad - je to poolové vozidlo, ktoré šetrí životné prostredie ale aj vaše finančné prostriedky – netankujte – dobíjajte.

Myslite na budúcnosť – buďte zodpovední voči životnému prostrediu.

BMW i3

Kompaktný, praktický elektromobil vhodný do mesta. Skelet vozidla je vytvorený z uhlíkových vlákien. Vďaka nim je karoséria ľahšia a pevnejšia. Skelet je pokrytý dielmi z karbónom vystuženého plastu. Podľa výrobcu by mali odolať bez poškodenia nárazu do rýchlosti 6 km/h. Interiér je celkom netradičný, hlavne vďaka použitým materiálom. Dvere sú vyplnené bombajským konope a palubná doska je pokrytá eukalyptovým drevom. Niektoré plasty sú dokonca čiastočne vyrobené z recyklovaných PET fliaš. V závislosti od vonkajšej teploty alebo zapnutých spotrebičov sa dojazd i3 pohybuje od 130 km do 200 na čisto elektrický pohon. Auto je možné nabiť aj z klasickej 220V zásuvky (za 8 hodín). Priestor na predných sedadlách je dostatočný a hoci je ovládanie auta kombináciou tradičného a netradičného, zvyknete si rýchlo. Batožinový priestor sa nachádza nad motorom.

Tesla S

Tesla S je ideálna pre manažérov a generálnych riaditeľov. Najviac zo všetkého v interiéri zaujme obrovský displej na stredovom paneli, ktorým všetko ovládate - klimatizáciu, strechu, všetky možné nastavenia auta, navigáciu . Cez displej môžete ísť na internet, môžete ho využiť ako spätné zrkadlo prostredníctvom kamier. Tesla S je mimoriadne dobre odhlučnené vozidlo. Motor skoro nepočuť. S Teslou S rozhodne nebudete mať problém predbiehať, ani sa pripájať medzi rýchle autá. Dojazd pri najvýhodnejších podmienkach je 500 km.

O nás

Najleasovanejšie autá

Poradíme vám?

Menu