Dlhodobý prenájom auta s nadštandardnou starostlivosťou

RAI LEASE má celonárodnú sieť zmluvných partnerov – garantujeme mobilitu Vašich vodičov.

operatívny leasing Pick-Up Servis

PICK-UP SERVIS

Ak počas dlhodobého prenájmu auta budete potrebovať servis, nemusíte nikde chodiť. V prípade servisov náš reprezentant preberie auto v presne stanovenom čase a mieste. Dopravíme Vám náhradné auto v danej triede a keď bude Vaše auto zoservisované, vozidlo Vám opäť pristavíme a vymeníme / šetríme Váš čas a energiu.

operatívny leasing Servis

Servis

Počas dlhodobého prenájmu môžete pravidelný servis, prípadne poruchu či problém s vozidlom nahlásiť na našej nonstop linke 0907 999 299. Pozn.: štandardne pravidelný servis pri vyšších triedach vozidiel vyhodnocuje palubný počítač a šoféra informuje o potrebnej návšteve v časovom predstihu, inak je štandardný interval pri vyššej a strednej triede 30 000 km prípadne pri nižšej triede 15 000 km. Štandardne je každé auto vybavené 1L oleja pre prípadnú potrebu doplnenia. Bližšie odborné info Vám poskytne naše oddelenie.

operatívny leasing Asistencia

Asistencia

V prípade poruchy alebo nehody Vaše vozidlo bude odtiahnuté do najbližšieho servisu. Zároveň Vám doručíme a poskytneme náhradné vozidlo z našej divízie autopožičovňa RAI čím si zachováte mobilitu.

operatívny leasing Pneumatiky

Pneumatiky

Pri preobúvaní pneumatík nemusíte nikam chodiť – o všetko sa postará náš personál. V dohodnutom čase preberieme Vaše vozidlo, prezujeme na sezónne pneumatiky a zároveň ho vrátime na dohodnuté miesto. Tiež Vám odporučíme kvalitné pneumatiky, ktoré súvisia so spotrebou PHM a bezpečnosťou. Ak si hovoríte, že cez internet si objednáte lacno pneumatiky a ešte Vám ich aj doručia, dobre sa zamyslite. Najlacnejšie nie je vždy najlepšie. Lacné pneumatiky sa veľakrát predávajú z titulu, že sa blíži čas ich záruky a tým pádom kvalita pneumatiky je diskutabilná a môže sa podpísať k spotrebe PHM ako aj Vašej bezpečnosti.

operatívny leasing Auto Non Stop

Auto 365 dní v roku

Mobilita Vášho zamestnanca či managera je našou prioritou. Dlhodobý prenájom auta Vám vieme zabezpečiť bez ohľadu na situáciu. Tu chceme dať do pozornosti, že nevyužívame outsourcing a iné spoločnosti, ale máme svoju vlastnú divíziu, ktorá patrí medzi najväčšie a najkvalitnejšie autopožičovne s ponukou nových áut. Bližšie info na https://www.rai.sk.  

operatívny leasing Tankovanie

TANKOVANIE

Spolupracujeme s viacerými spoločnosťami podľa potreby, kde sa Vaši zamestnanci či manažment bude pohybovať. V rámci Európy Vám vieme odporučiť sieť OMV, Shell či Agip. V rámci Slovenska klienti využívajú karty Slovnaft.

Mám záujem o vozidlo

Do doby dodania Vášho vozidla na operatívny leasing poskytneme dlhodobý prenájom za výrazne zvýhodnené ceny.

Dlhodobý prenájom

O nás

Najleasovanejšie autá

Poradíme vám?

Menu