Čo je operatívny leasing?

v skratke

Čo je v skutočnosti operatívny leasing a oplatí sa práve pre Vaše podnikanie? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete odpoveď.

Každý podnikateľ, firma, či štátna organizácia robí svoj business na 100% ak svoj čas, energiu a finančné prostriedky venuje a efektívne využíva v prospech svojej práce.

RAI LEASE kompletne preberie Vašu agendu spojenú so správou vozového parku, efektívne vypracujeme tie najlepšie riešenia pre Vašu spoločnosť , zároveň znížime prevádzkové náklady spojené s touto agendou.

Výhody pre klientov – outsourcovaním služieb spojených so správou vozového parku získavate množstevné výhody, zľavy spojené s veľkoodberom pri nákupe áut, pneumatík, náhradných dielov ale aj zľavy pri financovaní, poistení. V rámci daňových a právnych aspektov ponecháva naša divízia tieto výhody svojim klientom.

V čom spočívajú výhody operatívneho leasingu?
Predstavte si, že vediete malú projektantskú firmu s 5 alebo 6 zamestnancami. Potrebujete jednu kanceláriu, nevyhnutnú počítačovú výbavu a pre zabezpečenie úplnej mobility pracovníkov potrebujete  4 alebo 5 vozidiel. Investícia do kúpy motorových vozidiel a takisto starostlivosť o ne by Vás natoľko zaťažila, že by ste nemohli všetok svoj čas venovať skutočnej vízii a náplni vašej firmy. Outsourcing starostlivosti o Váš vozový park je v tomto prípade výhodnou možnosťou, ako účtovníctvo a peňaženku príliš nezaťažiť.

Z účtovného hľadiska nevystupuje operatívny leasing ako vaša investícia, ktorú postupne odpisujete. Sú to prevádzkové náklady. Raz za mesiac obdržíte faktúru za nájom na všetky vozidlá a zvolené služby a prakticky sa o nič iné nemusíte starať. Pri porovnaní finančného a operatívneho leasingu je potrebné si všímať nie len výšku mesačnej splátky, ale takisto všetky náklady spojené s vlastníctvom vozidla, menovite poistenie, opravy, pneumatiky, daň, palivo a predovšetkým netreba zabúdať na cenu Vášho času.

Je potrebné si uvedomiť, že autá nebudete vlastniť, ostávate nájomcom po celú dobu platnosti uzavretej zmluvy. Operatívny leasing Vám zaisťuje ekonomicky výhodné užívanie spoľahlivých nových vozidiel Vašej obľúbenej značky a fixné mesačné splátky s nulovou akontáciou zahŕňajú rozdiel medzi obstarávacou a zostatkovou cenou vozidla (vrátane uhradených zákonných poplatkov a poistenia po celej Európe).

Vaše ciele sú aj našimi cieľmi – pomôžeme Vám nájsť a poradiť služby, ktoré potrebujete.

Máme záujem o dlhodobú spoluprácu a spravíme maximum pre Vašu spokojnosť.

VY STE TÍ PRE KTORÝCH SA ZLEPŠUJEME A HĽADÁME NAJLEPŠIE RIEŠENIA

Nenašli ste auto aké hľadáte?

Kontaktujte nás a my Vám pripravíme ponuku na mieru.

Prípadne zavolajte na telefónne čislo +421(0)918 595 777

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

UPOZORNENIE: Živnostníkom a fyzickým osobám operatívny leasing neposkytujeme.
Ako alternatívu Vám radi poskytneme výhodný dlhodobý prenájom s VIP podmienkami.

O nás

Poradíme vám?

Menu